בחירת כספת לבית או למשרד

מסמכים, דרכונים, כסף, נשק, תכשיטים – למי מאיתנו אין חפצים יקרי ערך שחשוב לנו לדאוג שיישמרו במקומם. בעולם שלא מפסיק להתקדם, שבו פריצות וגניבות הפכו, למרבה הצער, לחלק בלתי נפרד מחיי היום-יום שלנו, כספות הן הפתרון הבטוח והיעיל ביותר לשמירה על החפצים היקרים לליבנו. בין אם בבית ובין אם בעבודה – התקנת כספת היא הפתרון האידיאלי עבורכם ועבור השקט הנפשי שלכם.

קיימים סוגים שונים של כספות, במגוון גדלים ומחירים, שמתאימות למטרות ולצרכים שונים: כספות ביתיות, כספות למשרד ולבתי עסק, כספות קיר או רצפה, כספות כבדות, כספות חסינות אש ועוד. לכן, בבואכם לבחור מהי הכספת המתאימה ביותר עבורכם, חשוב להכיר את ההבדלים בין הסוגים השונים. אנחנו בקפרה יעל ישראל נשמח לסייע לכם לבחור את הכספת המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

אז למה חשוב לשים לב כשאתם מחפשים כספת המתאימה לכם:

מה הצורך: למה צריך כספת לבית?

ראשית כל, חשוב שיהיה לכם ברור מה המטרה לשמה אתם רוכשים את הכספת. ייעודה של הכספת משליך באופן ישיר על המידות הנחוצות לכם, וכנגזרת מכך גם על משקל הכספת ועל מחירה. ניתן למצוא כספות איכותיות ויקרות, אך ניתן למצוא גם כספות איכותיות במחירים סבירים, כתלות בצרכים שלכם. יתכן ותרצו כספת לנשק או כספת לתכשיטים או אולי כספת למסמכים במשרד או בבית או כספת לאולם אירועים הכוללת פתח למעטפות.

גודל ומשקל: כספת קטנה /כספת גדולה, כספת כבדה /קלה?

אחד ההבדלים הבולטים ביותר בין הכספות הקיימות בשוק הוא גודל הכספת והמשקל שלה. ניתן למצוא כספות קטנות ששוקלות קילוגרמים בודדים, לצד כספות גדולות יותר ששוקלות עשרות קילוגרמים. אם אתם מחפשים כספות שעומדות בתקנים של חברות הביטוח, כספות במשקל של החל מ-50 ק"ג אמורות להתאים לכם. עם זאת, אם אתם מעוניינים בכספת עבור חפצי ערך קטנים, תוכלו למצוא גם כספות קטנות יותר שיענו על דרישותיכם – רק הקפידו לבדוק שמנגנון הנעילה שלהן איכותי ושניתן לקבען למקום כדי שיצליחו למלא את ייעודן כנדרש.

עובי הדפנות של הכספת משפיע גם הוא על משקלה. ההמלצה הרווחת היא לקנות כספת שעובי הדפנות שלה הוא לפחות 6 מ"מ ועובי הדלת 10 מ"מ.

המנגנון: מנגנון הנעילה של הכספת

ניתן למצוא כספות עם מנוע חשמלי וכספות עם מגנט חשמלי. מומלץ לקנות כספת עם מנוע חשמלי, היות שמנוע מסוג זה נחשב לכזה שקשה יותר לפרוץ. כמו כן, ישנן כספות שמשלבות מנגנון נעילה דיגיטלי יחד עם מנגנון נעילה מכני. כספות מסוג זה הן מומלצות מאוד, משתי סיבות עיקריות: הסיבה הראשונה היא ששני מנגנוני נעילה משמשים להרתעת הפורץ במקרה של פריצה ומעכבים אותו יותר בשעת מעשה; הסיבה השנייה היא שבמקרה חירום, אם לא ניתן לפתוח את הכספת באמצעות המנגנון הדיגיטלי, ניתן להיעזר במנגנון המכני כדי לפתוח אותה.

עלות: עלות קניית כספת

כמו בכל מוצר, גם בשוק הכספות ניתן למצוא כספות במחירים שונים, זולים יותר וזולים פחות. ההבדל במחיר נובע לרוב מהבדל בגודלה של הכספת ו/או באיכותה. חשוב לבחור כספת בצורה מושכלת ולא להתפשר לגבי הקריטריונים החשובים לכם, גם אם הדבר כרוך בהוצאה כספית גבוהה יותר. בטרם תרכשו את הכספת שבחרתם, מומלץ להתייעץ עם חברות המתמחות בתחום כדי להבין האם הכספת שבחרתם מתאימה לדרישותיכם.

מחפשים כספת בטוחה ואמינה לבית או למשרד?
אצלנו בקפרה יעל ישראל תוכלו למצוא מגוון רחב של כספות איכותיות, בגדלים ובמחירים שונים, שיתאימו בדיוק לצרכים שלכם. אתם מוזמנים לפנות אל הצוות שלנו עם כל שאלה ובקשה, נשמח לעמוד לשירותכם ולעזור לכם למצוא את הכספת המתאימה לכם.

קטגוריות מוצרים

גלילה למעלה דילוג לתוכן