סה"כ

קפרה כסאות לחיים – יושבים טוב חיים טוב.

בשיחת טלפון  052-6411611

תקנון אתר KAPRA

קפרה יעל ישראל בע"מ
ח.פ. 511576605

קפרה יעל ישראל בע”מ נוסדה בשנת 1991 ועוסקת שנים רבות ביבוא, בשיווק ובהפצה של ריהוט ומכשור למשרד ולבית. קפרה ציוד משרדי | קפרה כסאות מנהלים כסאות מחשב קפרה כספות לבית ולמשרד.
מדי יום אנו עוסקים במתן שירות ופתרונות מקצועיים לכלל לקוחותינו ברחבי הארץ.
האתר שלנו, אתר האינטרנט קפרה יעל ישראל בע”מ, משמש כקטלוג מוצרים וכחנות מכירה במרחב האינטרנטי.
כל הזכויות לתכנים, לתוכנה ולעיצוב שמורות לקפרה יעל ישראל בע”מ.

אופן הקנייה

רשאי לקנות באתר כל תאגיד רשום בישראל או כל אדם מעל גיל 18 שבבעלותו כרטיס אשראי בר תוקף אשר הונפק בישראל. אישור הזמנה על ידי האתר מותנה בקבלת אישור לעסקה ולגבייה מחברת כרטיסי האשראי. קבלת אישור סופי להזמנה מותנית בהרשמה לאתר ובמסירת פרטים. מסירת פרטים כוזבים מהווה עבירה פלילית.

באתר מוצעים למכירה פריטים המלווים בתמונות – התמונות נועדו להמחשה בלבד. מובהר בזאת כי ייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות ובין המוצרים הנמכרים.
ליד כל פריט מוצג מחירו בשקלים.
משתמש באתר יכול להוסיף לעגלת הקניות כל פריט, וזאת לאחר שהתרשם ממנו וממחירו.
המשתמש יכול לשנות כמויות, להוסיף לעגלת הקניות פריטים וכן לגרוע ממנה פריטים בכל עת.
המשתמש יכול לשמור את ההזמנה על שרתי האתר מבלי לסיימה ולהמשיכה במועד מאוחר יותר. בסיום ההזמנה יש לגשת לקופה לצורך סיום פעולת ההזמנה.

קפרה יעל ישראל בע”מ שומרת לעצמה את הזכות למנוע, באופן זמני או לצמיתות, השתתפותם של מזמינים בהליכי המכירות השונים באתר. זאת, על פי שיקול דעתם הבלעדי של מנהלי קפרה יעל ישראל בע”מ או של אחד מעובדיה. לקפרה יעל ישראל בע”מ הזכות למנוע ו/או לבטל השתתפותם של מזמינים שהתנהגותם אינה הולמת או שאינה לפי כללי ההשתתפות, או המנסים לפגוע בניהולן התקין של המכירות באתר.

תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי, ביט, פייפאל והעברות בנקאיות. בכרטיס אשראי יש אפשרות לקנייה בתשלומים, ללא ריבית, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי כרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.
למשתמש ניתנת האפשרות לבחור שלא למסור את פרטי כרטיס האשראי שלו – במקרה כזה נציג מטעם החברה ייצור עם המשתמש קשר טלפוני ביום העבודה הקרוב, יעבור עמו על פרטי ההזמנה, יקבל ממנו את פרטי כרטיס האשראי ויתאם עמו את מועד המשלוח המעודכן. 

המחירים באתר כוללים מע”מ, אינם כוללים עלות משלוח ואינם כוללים הרכבה. ט.ל.ח.

הכנת ההזמנה

המוצרים המוצגים באתר נמצאים במלאי וזמינים לאספקה מידית בהתאם למועדי המשלוח המצויינים.
ייתכנו מקרים חריגים בהם אזל פריט מהמלאי – במקרה כזה החברה מתחייבת ליצור קשר טלפוני עם הלקוח ולעדכן אותו בסטטוס ההזמנה והמשלוח. יודגש כי הודעה בדבר אי-המצאות פריט במלאי תימסר ביום העסקים הסמוך למועד ההזמנה, וללקוח תינתן האפשרות לבטל את הזמנתו ללא כל עלות.

משלוחים

קפרה יעל ישראל בע”מ מבצעת משלוחים לכל מקום בארץ. המשלוחים מתבצעים באמצעות חברת שליחים או באמצעות שירות של חברת הובלה מקצועית ייעודית. אנו מתחייבים לאספקה בתוך 14 ימי עבודה. מועדי האספקה המצויינים באתר כפופים לנוכחותו של הקונה בכתובת המשלוח בעת האספקה. משלוחים לישובים מרוחקים באזור הערבה, מצפה רמון, אילת, בקעת הירדן ויישובים מעבר לקו הירוק – עשויים לקחת 7 ימי עסקים נוספים ויחוייבו בעלות משלוח. יש ליצור קשר עם קפרה יעל ישראל בע”מ לקבלת הצעה לעלות המשלוח. משלוחים מורכבים והובלות גדולות יחוייבו בעלות משלוח בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של קפרה יעל ישראל בע”מ יש להתעדכן במעמד ההזמנה לגבי עלות המשלוח.
אספקת כסאות לקומה שלישית ומעלה ללא מעלית תחוייב בתוספת תשלום בהתאם לשיקול דעת 
קפרה יעל ישראל בע”מ.
אספקת כספות חינם לקומת קרקע בלבד ומשקל מקסימלי של 30 ק”ג. 
המשלוח יהיה בתוספת תשלום למשלוח מעל משקל זה ולמשלוח שאינו קומת קרקע בהתאם לשיקול דעת קפרה יעל ישראל בע”מ. 

מסירת המוצר הינה אישית ותתבצע לידי הקונה בלבד, בהצגת תעודה מזהה וכרטיס האשראי של הקונה במעמד המסירה. חלק ממוצרי החברה מצריכים, בשל גודלם ו/או משקלם, תנאי משלוח מיוחדים או יקרים יותר מאחרים. לכן, החברה שומרת לעצמה את האפשרות לקבוע כי המשלוח של מוצרים כנ”ל יתאפשר רק בתנאים מיוחדים, אשר יצוינו בכל מקום רלוונטי באתר ובשיחה עם הלקוח.
במקרה שהלקוח לא ינכח בכתובת האספקה במועד שתואם, תושאר הודעה לצורך תיאום מחודש של מועד האספקה. במקרה כזה תיתכן דרישה לתשלום נוסף על המשלוח החוזר.
עלות המשלוח עשויה להשתנות בהתאם לפריטים שהם בעלי משקל כולל של יותר מ-20 ק”ג או בעלי נפח גדול במיוחד. במקרים אלו הנושא יתואם טלפונית עם הלקוח. פריטים להם נדרשת הרכבה מיוחדת עלות ההרכבה תיגבה בנפרד. 
פריטים להם נדרשת התקנה מיוחדת עלות ההתקנה תיגבה בנפרד. לקפרה יעל ישראל בע”מ הזכות המלאה להחליט, לפי שיקול דעתה הבלעדי, על אופן המשלוח ועל מועדו. לקונים המתגוררים ביישובים שיש בהם בעיית גישה מטעמים שונים (ביטחוניים או אחרים) תינתן האפשרות לאסוף את המוצרים ממקום מרכזי סמוך, או מכל מקום אחר שיתואם. כיסאות וריהוט משרדי לישובים מרוחקים באזור הערבה, אילת, בקעת הירדן ויישובים מעבר לקו הירוק יסופקו באריזה ולא יגיעו מורכבים ללקוח.ת כסאות 

אחריות

תקופת האחריות על המוצרים היא לשנה. האחריות תינתן למי ששמו וכתובתו מצוינים על גבי חשבונית קפרה יעל ישראל בע”מ.   האחריות תקפה במקרים של שימוש ביתי בלבד ולא בשימוש מסחרי. שימוש ביתי משמעו שבוע עבודה שאינו חורג מ 40 שעות שבועיות.

האחריות לא תחול במקרים בהם הנזק נגרם מכוח עליון ובמקרים של שימוש חריג, לא נאות ומרשלנות השימוש במוצר.
האחריות לא תחול במקרים של שבר, בלאי סביר ושחיקה, קרעים ושריטות בריפוד והובלה או הרכבה בידי גורם שאינו מוסמך ואינו מטעם
 קפרה יעל ישראל בע”מ.
אין אחריות למוצר אם נעשו בו שינויים או נוספו לו אביזרים שאינם מאושרים על ידינו.

הלקוח מתבקש לשמור ולטפל במוצרים באחריות.
יש לוודא אחת ל-3 חודשים שכל הברגים מוברגים כראוי. יש להשתמש בכיסא להושבת אדם אחד בלבד, אין לעמוד עליו או להתנדנד ואין לשבת על ידיות הריהוט ועל המשענות. יש להרחיק את הרהיט ממקור חום ולהרחיק ממים או מכל נוזל אחר, יש לנקות אבק עם מטלית לחה ורכה, ולהשתמש בחומרי ניקוי ייעודיים ואיכותיים. אין להשתמש בחומרים כימיים. יש להימנע ממגע עם חפצים חדים כדי למנוע ניקוב או קרע בריפוד. יש
 להרחיק בעלי חיים מהריהוט.

מחסור במלאי

אנו בקפרה יעל ישראל בע”מ משקיעים מאמצים רבים כדי לוודא מלאי זמין של המוצרים המוצגים באתר.
עם זאת, ייתכנו מקרים חריגים בהם לאחר ביצוע ההזמנה יתברר כי מוצרים מסוימים אינם זמינים במלאי. במקרה כזה החברה מתחייבת להודיע על כך ללקוח ולהציע לו מוצר חלופי.
במקרה שהלקוח אינו מעוניין במוצר החלופי שהוצע לו הוא רשאי לסרב, הזמנתו תבוטל וכספו, ככל ששולם, יוחזר לו.

ביטול עסקה והחזרות

על פי החוק רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר החברה תגבה ממנו דמי ביטול בשיעור של חמישה אחוזים ממחיר העסקה או של 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם.
עלות משלוח המוצר אל הלקוח לא תוחזר.
כמו כן, עלות הוצאות המשלוח בחזרה אל החברה חלות על הקונה. דמי ביטול לא ייגבו רק במקרים בהם העסקה בוטלה עקב פגם במוצר או אי-התאמה בין המוצר שהוזמן ובין המוצר שסופק על ידי החברה. המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי, או סביר, באריזתו המקורית. 

לא ניתן להחזיר או לבטל רכישה של מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הלקוח.

ניתן להחזיר אלינו את כל המוצרים שנרכשו דרך אתר האינטרנט בתוך 30 יום ממועד רכישתם, יש להחזיר את המוצר במצבו כפי שהתקבל על ידכם. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבצע החזר כספי חלקי במקרים שבהם המוצר היה בשימוש, או שהוא ניזוק או שחסרים בו חלקים שלא בגין טעות שלנו. לאחר אישור החזרת המוצר, נעדכן אתכם באופן ביצוע ההחזר הכספי אשר יבוצע בסמוך להחזרה ואישורה. אין החזרה של מוצרים מורכבים כמו ריהוט, עבודות נגריה בייצור מיוחד וכורסאות טלוויזיה. יש לפנות אלינו לשירות לקוחות לבירור מה ניתן להחזיר ומה לא.

טעויות במפרטים

על קפרה יעל ישראל בע”מ מוטלת החובה לעדכן מפרט מדויק של המוצרים. 
במקרים בהם תתגלנה טעויות במפרטי המוצרים, החברה תנקוט באופן מידי את כל הפעולות הנחוצות כדי לתקן טעויות אלה.

עדכון התקנון

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון על תנאי ההשתתפות בו. על פי תקנון זה, האחריות המלאה להכרת ההשתתפות באתר חלה בכל עת על הלקוח המשתתף בלבד.
קפרה ציוד משרדי | קפרה כסאות מנהלים כסאות מחשב קפרה כספות לבית ולמשרד

הצהרת פרטיות

על מנת להשלים את הקנייה על הלקוח למסור את פרטיו האישיים: שם, שם חברה, מספר תעודת זהות או ח.פ, כתובתו, כתובת הדוא”ל ומספר כרטיס האשראי שברשותו. מובהר כי כל הפרטים הנמסרים מועברים אל החברה כשהם מוצפנים. פרטים אלו נדרשים לחברה על מנת להשלים את הליך הקנייה לצורך משלוח ההזמנה וחיוב כרטיס האשראי. החברה מתחייבת שלא להעבירם לצד שלישי, להוציא חברת האשראי. על מנת לשפר את חוויית המשתמש יתכן שייאספו נתונים על פעולות מקלדת ועכבר של גולשים. המידע שנאסף בדרך זו אינו כולל מידע אישי רגיש וכאמור אינו מועבר לשום גורם אחר. הכניסה לאתר והשימוש בו מהווים הסכמה לשימוש בקבצי “עוגיות” ואיסוף הנתונים.

אבטחה

האתר מאובטח באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות בעולם ולפי התקנות המחמירות ביותר.
החברה אינה שומרת לעצמה את פרטי האשראי בשום מצב.
הסליקה באתר בתקן pci dss המחמיר והמאושר על ידי מחלקות הבטיחות של חברות האשראי בישראל.

Scroll to Top

מעולה!

תודה על הרשמתך לדיוור, זה הקוד קופון שלך:

FREE60

תעתיקו אותו עכשיו ותשתמשו בו בעמוד התשלום.
שימו ♥ שהקופון תקף ל 15 דקות בלבד.

דקות
שניות

ספק מורשה
משרד הבטחון

היי, לא יודעים מה הכי מתאים לכם?

 זה בסדר, אנחנו כאן כדי לעזור לך!

דילוג לתוכן
0